Background

Yumi’s Cells 2.Sezon 6.Bölüm

Sonra İzle
İzledim
Yumi’s Cells : 2.Sezon 6.Bölüm izle
Yumi’s Cells

Yumi’s Cells

Takip Et
Yumi’s Cells : 2.Sezon 6.Bölümünde;

Yumi’s Cells 2. Sezon 6. Bölüm izle, Güney Kore'nin en yeni 2021 dizisinin tüm bölümleri  Full HD kalitede Türkçe Altyazılı izleyebilirsiniz.


Bu bölüm özetiBu dizi özeti DiziKorea tarafından oluşturuldu.

Yorumlar (27)

Popüler Yorumlar

  • Sağ el, aya inen ilk astronot muydu? LSKDFLKSDFLK Allah'ım son sahnelerde koptum ya, çok özlemişim bu diziyi. Gelecek bölüm, kıskançlıklar başlayacak gibi görünüyor... Ben Wung yerine Ba Bi'yi tercih edenlerdenim, Wung çok içekapanık biriyken; Ba Bi daha cesur ve bu yüzden meyvesini yiyor. Ayrıca... Wung'a üzülmüş olsam da bu onun suçu. Ba Bi... Herkese senden lazım aşk adam.
  • Dizi ile ilgili teorilerim 1- 3. Sezon olmayacak her şey 2. Sezonda bitecek dizinin hızlı ilerlemeye başlaması bunu düşündürüyor 2- Jinyoung röportajında karakteri hakkında iki ayrı evresi olduğunu ifade ediyor bu da babiyle ilgili mutlu sonu kırıyor bence anladığım kadarıyla Babiden nefret edilesi bölümler gelicek 3- Dizinin tvn de yayınlanması ve şuana kadar webtoonla büyük bir paralellik gözstermesi bu yüzden dizinin uzayabileceği de başka bir görüşüm 4- ilk sezon yayınlanırken 2. sezon olacağı belliydi ama şuana kadar 3. Sezon geleceği hakkında bir şeyi gördüm 5- babiyle mutlu son hayalim 😍

Tüm Yorumlar

background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1
GİZLE