Work Later, Drink Now 1.Sezon 9.Bölüm

Sonra İzle
İzledim
Work Later, Drink Now : 1.Sezon 9.Bölüm izle
Work Later, Drink Now

Work Later, Drink Now

Takip Et
Work Later, Drink Now : 1.Sezon 9.Bölümünde;

Work Later, Drink Now 1. Sezon 9. Bölüm izle, 2021 'in en yeni Kore Dizisini Türkçe Altyazılı ve Full HD Dizikorea farkıyla izleyebilirsiniz.


Bu bölüm özetiBu dizi özeti DiziKorea tarafından oluşturuldu.

Yorumlar (15)

Popüler Yorumlar

  • Bu bölüm çok duygusaldı... Ben ilk defa bir kore dizisinde bir cenaze sahnesinin bu kadar gerçekçi anlatıldığını görüyorum. Özellikle duygu geçişleri çok iyi yansıtılmış. Arkadaşlıklarına bir kere daha aşık oldum. Herkesin böyle iki arkadaşı olsa şu dünyada hiç yalnız olmazsın. Dizi ilk içkiyle başladı ama ana konu asıl arkadaşlık bence. Dizi gitgide daha güzelleşti eskiye gidip kızları tanıyınca daha sevdim. Haftaya bitiyor maalesef ama bence 2. Sezon gelir Kore de baya sevilmiş dizi.
  • Teşekkürler... Güzel bir bölümdü.. Reply 97 dizisinin tanıtımlarını izlediğimde sıradan bir okul dizisi diye düşünmüştüm aynı şekilde Age of Youth'dada aynısı olmuştu. :En son Be Melodramatic dizisine çerezlik dizi diye başlayıp unutamadığım ve tekrar dönüp izlediğim diziler olmuştu. Bu dizide onların arasına yazdırdı kendini. Umarım dizinin yeni sezonları gelir. Yada aynı yönetmen ve senarist farklı ekiple benzer bir dizi yapar. Dizi şuan online ortamda çok popüler. Tving üyeliklerini 4 kat arttırdı ve youtubeda da aşırı popüler.

Tüm Yorumlar

background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1