Background

Woori The Virgin 1.Sezon 11.Bölüm

Sonra İzle
İzledim
Woori The Virgin : 1.Sezon 11.Bölüm izle
Woori The Virgin

Woori The Virgin

Takip Et
Woori The Virgin : 1.Sezon 11.Bölümünde;

Woori The Virgin 1. Sezon 11. Bölüm izle, 2022 Kore yapımı diziyi DiziKorea farkıyla Full HD kalitede Türkçe Altyazılı izleyebilirsiniz.


Bu bölüm özetiBu dizi özeti DiziKorea tarafından oluşturuldu.

Yorumlar (13)

Popüler Yorumlar

Tüm Yorumlar

 • Bu da iyice abarttı havalara girdi he hayır kızın ne demek istediğini de anlıyorum ama ne bu kendini yüksekte tutmalar falan tabi ki de kendinde iyi yetiştirirsin adam sana kötü bir şey demiyor ki adam haklı aslında farkında olmadan birazda olsa bencilleştiğini düşünüyorum...Çeviri için Teşekkürler.

  Bu yorum bölüm hakkında spoiler içermektedirYorumu görmek için tıklayınız.

 • ŞEY KÖTÜ HABER VERMEK İSTEMEM AMA ORJİNAL DİZİDE 1. SEZON BEBEK KAÇIRILIYOR LÜTFEN ORJİNALİNDEN FARKLI OLSUN ÇÜNKÜ KORELİLER 2. SEZON YAPMIYOR ÜÜÜÜÜ

  Bu yorum bölüm hakkında spoiler içermektedirYorumu görmek için tıklayınız.
 • Bölüm sonunda Woori doğru bir şey söyledi. Belli normlara bağlı kalmadan. Biri için değil kendi için doğru kararı vermeye çalışıyor. Bu konuda da gayet emin. Kendi akıl süzgeci ile doğruları bulmaya çalışıyor. Fragman ise bir sonraki bölüm için bize heyecanı garantiliyor.

  Bu yorum bölüm hakkında spoiler içermektedirYorumu görmek için tıklayınız.
 • Aslında Woori de Raphael de aynı şeyi istiyorlar ama hayret, bu sefer kendilerini doğru düzgün ifade edemediler. E tabii, bir yerde ayrılık/tartışma olmalı ki diğer duyguların kıymeti bilinsin ve dizi de hareketlenmiş olsun. :) Evlilik teklifinin erken kaçacağını Raphael tahmin etmeliydi ama neyse. Woori de böyle insan içinde vs. yapılan şeylerden hoşlanmadığını söylemeliydi, Raphael'in piyano çaldığı zaman da benzer bir rahatsızlık hissetmişti. Bakalım bu konuda olaylar nasıl gelişecek? Bence Başkan Kim dedikleri adam Raphael'in babası değil, başkası. O adamda o potansiyeli göremedim. :) Ma Ri ve annesine gelince, yanlış yaptığında çözümü bağları koparmakta bulmak kolaya kaçma aslında; Ma Ri'nin annesi de bunu yapmak istedi. Özellikle aileyle, sıkı dostlarla yaşanan olumsuz durumlarda bağları koparmak istemek düşünülecek en son çare olmalı. Kıymet verirsen eğer o bağa, her ne kadar zor olsa da iz bıraksa da düzeltmeye çalışmak gerekir. Böyle böyle zaten daha da güçlenir bağlar, tecrübeyle sabittir. :) Köstebeğin dedektif olan adam olması şaşırtmadı, Na Hee olmamasına sevindim. Bir de cinayetin işlendiği lunapark Ri Eul'ın yaşadığı ve gösteriler yaptığı yer, The Sound of Magic'i izleyenler hatırlayacaktır (Ji Chang Wook <3). Şimdi yarınki bölümü bekleme zamanııı. :)

  Bu yorum bölüm hakkında spoiler içermektedirYorumu görmek için tıklayınız.
 • bu bölümün sonunu hiç sevmedim
 • Ne Başkan Kimmiş gizemi bitmedi gitti
 • ahhh güzel dizim nasıl bekleyeceğim ben akşama
background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1
GİZLE