Why Her 1.Sezon 1.Bölüm

Sonra İzle
İzledim
Why Her  : 1.Sezon 1.Bölüm izle
Why Her

Why Her

Takip Et
Why Her : 1.Sezon 1.Bölümünde;

Why Her? 1. Sezon 1. Bölüm izle, 2022 yapımı Kore dizisini dizikorea farkıyla donmadan Türkçe Altyazılı Full Hd izleyebilirsiniz.


Bu bölüm özetiBu dizi özeti DiziKorea tarafından oluşturuldu.

Yorumlar (51)

Popüler Yorumlar

  • Önyargılı olarak başladım diziye. Nedeni ise okuduğum yorumlardı. Yok başrol oyuncuları uyumsuz yok erkek başrol için başladım diziye yok o yok bu. Dizinin içeriği ile ilgili adam gibi bir yorum görmedim neredeyse. Hakkını yemeyeyim bir iki tane var. Önyargımı bir yana bırakıp ilk bölümü izledim ve bayıldım. Umarım bu tempoda gider. Zeki bir kadın var bir kere elimizde. Neyi neden yaptığını ilerleyen bölümlerde göreceğiz zaten. İlk bölüm için konuşacağım ortamın gerilimi çok iyi. Geçmişle ilgili merakımızı cezbedecek bir iki noktaya değinmişler. Buradan her türlü senaryo çakabilir. Dizi her yöne ilerleyebilir. Bu benim bir sonraki bölüme ilgimi arttırır. Ve son olarak sanırım artık yorumlara bakmayacağım oysa ki yerinde yapılmış yorumlar bir diziye başlarken iyi referans oluyordu….
  • Seo Hyun Jin'in dizileri genelde kalitelidir, güzel senaryolar seçiyor kadın ama şanssızlığı aynı dönem yayınlanan dizilerin gölgesinde kalmak maalesef. Mesela en güzel dizilerinde biri Another Miss Oh'dur (rom-kom) ama 2016'da Goblin, DOTS gibi yapımların gölgesinde kaldı. Seo Hyun Jin'i farklı bir rolde ve romantik komedide izlemek isterseniz bahsettiğim diziye bakın derim. Pişman olmazsınız. :)

Tüm Yorumlar

background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1