The Good Bad Mother 1.Sezon 9.Bölüm

Sonra İzle
İzledim
Play Video
Reklamı Geç
Bitmesine 5 saniye
12
The Good Bad Mother : 1.Sezon 9.Bölüm izle
The Good Bad Mother

The Good Bad Mother

Takip Et
The Good Bad Mother : 1.Sezon 9.Bölümünde;

The Good Bad Mother 1. Sezon 9. Bölüm izle, 2023 Güney Kore yapımı dizinin tüm bölümlerini Dizikorea farkıyla Türkçe Altyazılı Full HD izleyebilirsiniz.


Bu bölüm özetiBu dizi özeti DiziKorea tarafından oluşturuldu.

Yorumlar (9)

Tüm Yorumlar

 • O nasıl sonduuu basta anlamadm ama yorumlara bakınca anladm öf kadınla bebeği niye ölmüş yaa yaşasalardi keske ya bu nasıl anne ya hem iyi hem kötü bazen sövüyorum bazen üzülüyorum ee oğlu güçlü olsun istiodu intikam almasına da izin vermiyor kang ho da hep annesini seviyormus ama öyle değilmiş gibi davranmis intikami alır heralde de ben mi joo yla niye ayrıldı onu anlamamstm hee intikam alacağı için ayrıldı neyse .d mi joo da niye soylemediyse hamileyim diye bu bölümde çok güzeldi

  Bu yorum bölüm hakkında spoiler içermektedirYorumu görmek için tıklayınız.
 • Bu bölüm biraz sıkıcıydı köylüleri ve ikizleri pek göremedik olaylar aydınlandı gerçi biliyorduk intikam almak istediğini de. Hayır annesinin salaklığı çocupa ne çileler çektirmiş me gerek vardı sanki bi polis savcı normal çalışmayla da olabilirdi bu kadar eziyete ne gerek vardı sanki. Şimdi de bütün dleilleri yaktı salak ay bebekle annesine üzüldğm ya boşa gitti o kadar uğraşma belki haberlere çıkarda Kang ho görüp hafozasını kazanır mi jo dan bahsetmiş ama ismini söylememii hetalde annesi anlamadı yani bakalım diğer bölüm daha heyecanlı geçer umarım çabucak bitiyor dizi bi de ya bu bölüm ilerlettim gerçi de.
 • Bu nasıl bir bölümdü. Kang Hoo :((((
 • Duygularım yine karman çorman ne hissedeceğimi bilemedim nereye bağlanacak dizinin sonu gerçekten bunu merak ediyorum artık.hızlı ve güzel çevirileriniz de için çok teşekkürler:)
 • şu bildirim reklamları siizdede cıkıyor mu birinni kapatıyorum üç taane çıkıyo diziiyi izleyemiyorum
 • Bunca sene oğlunu ne için yetiştirdi? Kang Ho her şeyi öğrenince intikam almak istedi be hayatını ortaya koydu. Her şeyden vazgeçti ve annesi tük emeği bir anda yok etti. Evet o belgeler kalsa belki yine zarar verecekti ama belkide hafızasını geri getirebilecek en kolay şeyler o belgelerdi. Anılarının geri geldiği veya hatırladığı sözler hep o iki kötü adamın sözleri veya onlarla ilgili anılarıydı. Savcı olan Kang Ho anılarıydı. Ve o son sahne neydi öyle? Anne ve bebek kaçmamış mıydı. Peki o cesetler neyin nesiydi? Onlarda mı kurmacaydı yoksa? Ya da yakalanıp öldürdüler mi? Kafam karıştı iyice.

  Bu yorum bölüm hakkında spoiler içermektedirYorumu görmek için tıklayınız.
  • Tahmin ettiğim için Kang Ho anne ve bebeği kurtarmaya çalışmış ama başarısız olmuş. Anne ve bebeği yakalayıp öldürmüşler. Çünkü Kang Ho'ya gölge olarak takip edip izlemiş, Kang Honun anne ve bebeği öldürüp öldürmediğini emin olacak diye gölge olarak takip etmesine göndermişler.
  • Aynen ya salak kadın hayır sen istemedin mi intikam almasını ne demeye çocuğa hayatı zindan ettin. Güçlü ol ezilme diye diye hayır polis avukat olsa da bu zekayla ortaya çıkarırdı gerçekleri.
background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1