Reflection Of You 1.Sezon 8.Bölüm

Sonra İzle
İzledim
Reflection Of You : 1.Sezon 8.Bölüm izle
Reflection Of You

Reflection Of You

Takip Et
Reflection Of You : 1.Sezon 8.Bölümünde;

Reflection Of You 1. Sezon 8. Bölüm izle, 2021 Kore dizisinde iki kadın arasında yaşanan karmaşık olayları konu alan diziyi Türkçe Altyazılı izleyin.


Bu bölüm özetiBu dizi özeti DiziKorea tarafından oluşturuldu.

Yorumlar (5)

Tüm Yorumlar

  • Zuzu
    Zuzu Ziyaretçi
    Hae won kadar gurursuz, yapiskan, parazit bir karakter hoc bir senaryoda görmedim, ne yasiyor bu kadin bir böcek dahi istenmedigi yerde durmazken sinek gibi yapismis birakmiyor, kendi batmis herkesi de beraberin de batiriyor, o fakir ögrencinin günahi ne, iyi aldatildin diye hak mi bu yaptiklarin, özssygi yok ac köpek
  • Vay şerefsizler.... kadın sen de ne zorla yapıştın kaldın bu adama ya, ikisi de utanmaz, ama kadınınki ağzımı açık bırakıyor. Birbirlerine layıklar sal bunları artık.
  • Yüzsüz bunlar yüzsüz. Hiç utanma yok ya deli olucam. Hae Won bunlardan intikam almayacak bu gidişle, bari rezilliklerini meydana çıkarıp hayatından çıkarsa onları. Bunlar cezasız kalırsa finalde çok sinirleneceğim çoook ><
  • Bir dizide herkes evde okulda işte hastanede, kilisede, beyzbolda etc. kaç kere tesadüfen karşılaşabilir, bu dizi tesadüfün en suyunu çıkarmış, çorbasını yapmış hali.Adamın hafızası gitse ne, kadının kıyısında dolaşıp duruyor herde yine aşık oluyor. Ahhhh ne kadar sinir bozucu .Acayip sinir oldum ikisine de.
  • Pislik kadına bak ya utanmadan bide tokat atıyor bu kadar yüzsüzünüde ilk defa gördüm
background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1