My Liberation Notes 1.Sezon 14.Bölüm

Sonra İzle
İzledim
12
My Liberation Notes : 1.Sezon 14.Bölüm izle
My Liberation Notes

My Liberation Notes

Takip Et
My Liberation Notes : 1.Sezon 14.Bölümünde;

My Liberation Notes 1. Sezon 14. Bölüm izle, 2022 yapımı Kore dizisini Dizikorea farkıyla donma olmadan Full HD kalitede Türkçe Altyazılı izleyebilirsiniz.


Bu bölüm özetiBu dizi özeti DiziKorea tarafından oluşturuldu.

Yorumlar (41)

Popüler Yorumlar

  • Ah Gu Ja Gyeong ah, değişmeyi istememek gerek ama senin az değişmen lazım sanki, daha doğrusu işini değiştirmen. :) Başroller açısından ister mutlu sonla bitsin ister mutsuz sonla, her türlü bu dizi harika bir iz bırakacak bende. Öte yandan en çok Chang Hee'nin hayatını düzene koyması beni mutlu edecek. Ben de ortanca çocuk olduğumdan mıdır nedir en çok onunla bağ kurdum. Hyun A'nın yerinde olsam teklifini kabul ederdim. :) Umarım senarist Hyun A ile ikisini harcamamıştır. Evin direği baba derler ama anne gidince kopuyor sanki asıl kilitler... Bu bölüm bunu görmek ağlattı beni. Son kısımda mutlu olsak da fragmanda her zamanki gibi ters köşeler yoksa yine üzüleceğiz galiba, MLN izleyicisinin onulmaz kaderi. :)Velhasılı yine güzel bir bölümdü, Dizikorea ekibi, teşekkürler. :)

    Bu yorum bölüm hakkında spoiler içermektedirYorumu görmek için tıklayınız.
  • Garip bir şekilde izlediğim en sakin ama heyecanlı dizi olabilir. Sanki bölümden bölüme dizin havası da değişiyor. İlk bölümü izlediğimde olayların hiç bu şekilde işleneceğini düşünmemiştim. Farklı ve kaliteli bir yapım olduğunu düşünüyorum çok sevdim ben bu diziyi.

Tüm Yorumlar

background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1