Melancholia 1.Sezon 4.Bölüm

Sonra İzle
İzledim
Melancholia : 1.Sezon 4.Bölüm izle
Melancholia

Melancholia

Takip Et
Melancholia : 1.Sezon 4.Bölümünde;

Melancholia 1. Sezon 4. Bölüm izle, 2021 dram ve okul kategorisindeki Kore Dizisini Full HD kalitede Türkçe Altyazılı izleyebilirsiniz.


Bu bölüm özetiBu dizi özeti DiziKorea tarafından oluşturuldu.

Yorumlar (9)Tüm Yorumlar

  • çeviri yapan arkadaşlar kolay gelsin "-"
  • ayyy geldi ama yarın izlicem stay strong
  • Güzel bir bölümdü.Öğrenci kızın kıskançlığı işi zora sokacak .Öğrenci öğretmen ilişkisi çok ince bir çizgide.Çocuk anlaşılan amerikada büyük bir travma geçirmiş.Eski hocasını görünce anılar aklına geldi.Fakat hocasının sözleri aklına gelince toparlandı ve yarışmaya katıldı.Aralarındaki yakınlık ergen bir genç için farklı duygular yaratabilir.Lise yılları duyguların pik yaptığı,hormonların sınır tanımadığı yıllar.Her şeye aşık olursunuz.Bayan hocanın yakınlığı,sevecenliği bir de matematikçi olması çocuğu etkiledi.Kötüler tetikte bekliyor. İzlemeye değer bir dizi.Çok emek verilmiş,senaryosu farklı. Lay lay lom ,eğlenceli,komik değil.Konuyu sevenler izlerler kesin.
  • Çeviri için teşekkür ediyorum
  • Ekranda çok fazla reklam çıkıyor ve diziyi izlemeye engel oluyor bu sorun umarım en kısa sürede çözülür
  • Sonunda dizi hareketleniyorrrrr. Çeviri için teşekküürrlleerr <3
  • Diziyi çok sevdim merakla bekliyorum öğretmen sadece öğretmenliğini yapıyor ama çocuk için durum farklı hayranlık aşka dönüşebilir ki kötü niyetli insanlarda bunu kullanacaktır müdüremizi çok severim burda gıcık olmuş.Oğlanın ailesinin tutumuda çok yanlış çocuğa hiç destek olmuyorlar.Kızın nişanlısıda kızın kitaplarını istemiyor bu evlilik yürümez kıza hiç saygısı yok.

    Bu yorum bölüm hakkında spoiler içermektedirYorumu görmek için tıklayınız.
  • Başrol kadını zaten çok beğeniyordum ama bu dizide ekstra hayran kaldım. Dizinin müzikleri de çok soft. Arka plandaki rekabet kısmını saymazsak beni dinlendiren bir dizi olduğunu söyleyebilirim. Bir an önce ilk bölümdeki karakol sahnesine gelirse çok iyi olur bu bölümleri izlerken her şeye gölge düşürüyor o sahne.
background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1