Background

Love All Play 1.Sezon 16.Bölüm

Sonra İzle
İzledim
Love All Play  : 1.Sezon 16.Bölüm izle
Love All Play

Love All Play

Takip Et
Love All Play : 1.Sezon 16.Bölümünde;

Love All Play 1. Sezon 16. Bölüm izle, 2022 Kdrama severler için 2022 Kore dizisini Dizikorea farkıyla Türkçe Altyazılı Full HD izleyin.


Bu bölüm özetiBu dizi özeti DiziKorea tarafından oluşturuldu.

Yorumlar (24)

Popüler Yorumlar

  • lan bu nasıl bir sondu hiç değilse altın madalya aldıklarını görseydik eksik kalmış gibi hissettim babalarının damatlarını savundukları sahne komik olmuş keşke finalde falcının dediği gibi Junghwan ve kızın evlendiğini görseydik altın madalya ve düğün içimde kaldı
  • Sevmelerini sevdik, azimlerini, cesaretlerini, düşüşlerini izledik. Ağladılar ağladık. Yeri geldi küfür ettik, saydırdık. Hepsinin kendine göre haklı olduğu yerler vardı. Destekledik. Sonunu güzel bir şekilde bağlayıp bitirmişler. Bunu da sevdik. Tadında bitti. Park ikizleri. Bir sporla ilgili dizinin daha sonuna geldik. Spor konulu diziler nedense çok hoşuma gidiyor. Beni o yüzden daha da içine çekti dizi. Badminton raketimi aldım. En son çocukken oynamıştım. Bu dizi sayesinde tekrar başlayacağım. Hemen hemen 18 yıl sonra. Dizi hakkında en çok sevdiğim bir detay var. Söylemeden geçemeyeceğim. Kamera açıları… Arada bir koca kafalı gösterdiler ya oyuncuları. Bayıldım o açıya. :D Tüm dizi boyunca koca kafalı çekim olsa sıkılmadan izlerdim. Bu güzel kamera açısından dolayı teşekkür ediyorum. Güzel çevirileriniz için ise ariyetten teşekkür ediyorum.

Tüm Yorumlar

background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1
GİZLE