Link Eat Love Kill 1.Sezon 16.Bölüm

Sonra İzle
İzledim
Play Video
Reklamı Geç
Bitmesine 5 saniye
Link Eat Love Kill : 1.Sezon 16.Bölüm izle
Link Eat Love Kill

Link Eat Love Kill

Takip Et
Link Eat Love Kill : 1.Sezon 16.Bölümünde;

Link: Eat, Love, Die 1. Sezon 16. Bölüm izle, 2022 Kore yapımı diziyi Türkçe Altyazılı Dizikorea farkıyla Full HD izleyebilirsiniz.


Bu bölüm özetiBu dizi özeti DiziKorea tarafından oluşturuldu.

Yorumlar (43)

Popüler Yorumlar

  • Evet çeviri çubuğumuz açıldı yine bir final günü :( Başrol oyuncularımızın çok sahnesi olmasada bence samimiyetlerini hissettik. İlk bölümden final bölümüne kadar gerilimi bol bir dizi oldu her an bişey olucak biri katil çıkacak diye tetikte bekliyordum. Yine hiç düşünmediğim biri katil oldu. Ben kdramalarda başrol çifti çok sevsem de gözüm daha çok ikinci çifti arıyor tabi hepsinde değil ama burda da polis çiftimizi daha çok görmek isterdim. Birde Hotel Del Luna dizisinde de Jingoo ve Cho Hyun Chul yine ev arkadaşıydı tekrardan beraber onları gördüğüme çok sevindim. Umarım gerilimi az bir final bölümü izleriz. En hızlı çevirileri için çevirmenlerimize çok teşekkür ederim emeğinize sağlık.
  • çok güzel bir dizinin daha sonuna geldik dizimizde dünyamızın maalesef her döneminde sorun olan kadın cinayetleri stalkerlar ruh hastaları katiller çocuk istismarcıları her konuya değinilmiş ihmal silsileri sonucunda hayatlar sönüp gitmiş ülkemizde de sayısız kayıp çocuklar ve onların karşılaştıkları kötü insanlar neticesinde çok üzüldüğümüz haller oluyor aklıma leyla geldi ister istemez. hepimiz birbirimizin şansıyız dizide de tüm bu kayıplara rağmen kalanların nasıl yaşadığına bakıyoruz Netice de çokça toplumsal ve sosyal mesaj veren bu diziyi beğendim.

Tüm Yorumlar

background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1