Background

Link: Eat, Love, Die 1.Sezon 8.Bölüm

Sonra İzle
İzledim
Link: Eat, Love, Die : 1.Sezon 8.Bölüm izle
Link: Eat, Love, Die

Link: Eat, Love, Die

Takip Et
Link: Eat, Love, Die : 1.Sezon 8.Bölümünde;

Link: Eat, Love, Die 1. Sezon 8. Bölüm izle, 2022 Kore yapımı diziyi Türkçe Altyazılı Dizikorea farkıyla Full HD izleyebilirsiniz.


Bu bölüm özetiBu dizi özeti DiziKorea tarafından oluşturuldu.

Yorumlar (51)

Popüler Yorumlar

  • İsimler düzgün aklımda kalmıyor ama bence başrol erkeğin kız kardeşini küçükken başrol kızı yaşatmak için harcadılar kızın ailesinin sakladığı bir şey var bariz ve kız küçüklüğünü düzgün hatırlamıyor küçükken belki de hastaydı kalp vs önemli bir organ nakli yapılmıştır başrol kıza kardeşinin kalbi olduğu için de duygularını yakınında olduğunda falan hissedebiliyordur kafamda deli sorular 🥴🥴🥴
  • Allah yardımcın olsun bu ortama 8 yıl önce bende böyle girdim hala bu mecradayım Hoşgeldin partisi var ama bitirme seansı olmuyor haberin olsun bırakamıyorsun Ve şunuda belirteyim böyle keliteli diziler izlediğin için artık Türk dizileri ve başka saçma yapım diziler o kadar can sıkıcı oluyor ki buraya bağlanıyorsun sonrada sana kore hastası diyorlar hasta olmak değil kaliteli yapım izlemek için geliyoruz bu ortamlara (ben çocukluğumdan beri film ve dizi izlemeyi çok seven birisiyim bu sebeple bağlandım bu kore dizlerine)

Tüm Yorumlar

background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1
GİZLE