Hellbound 1.Sezon 6.Bölüm

Sonra İzle
İzledim
Hellbound : 1.Sezon 6.Bölüm izle
Hellbound

Hellbound

Takip Et
Hellbound : 1.Sezon 6.Bölümünde;

Hellbound 1. Sezon 6. Bölüm izle, 2021 Netflix Kore dizisinde doğaüstü varlıklar konu alınıyor. Diziyi Full HD kalitede Türkçe Altyazılı izleyin.


Bu bölüm özetiBu dizi özeti DiziKorea tarafından oluşturuldu.

Yorumlar (4)Popüler Yorumlar

  • Dini inancımıza hiç uygun değil, Allah muhafaza yanlış düşüncelere sevk edebilir. Nereye varacak diye zorla izledim sonuna kadar.

Tüm Yorumlar

  • bir saatte diziyi bitirdim, beğendiğimden değil garipliğinden. Değişik ve bunaltıcı geldi. Belki de gerçekliğe yakın değil diyedir
  • Dini inancımıza hiç uygun değil, Allah muhafaza yanlış düşüncelere sevk edebilir. Nereye varacak diye zorla izledim sonuna kadar.
  • Bu kadar fanatik bir şeyin içine dinin çokça yer alması beni fazlaca gerdi ama merakımdan bitirdim diziyi ve sağolsunlar resmen ikinci sezon sinyali ile mevzuyu kapattılar nkjgbnjb Dizi beni bunaltıcı bir gerilime soktu ama son dakika golü ağlatmayı da başardılar vnlnlfnvn Yerinde bitirmişler gibi geldi devamı gelirse bakacak gibiyim
  • Yazarın kafasından ne geçtiğini ve ne anlatmaya çalıştığını hiç anlamadım, zombi gibi geri mi dirilecekler şimdi. Koreliler çokça dinsiz olduğu için onlara göre her türlü anlam çıkarda cidden bize ters. 2. sezon bunun tanrıyla alakası yok zombi salgını gibi bişey derlerse kurtarır.
background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1