Grid 1.Sezon 6.Bölüm

Sonra İzle
İzledim
12
Grid : 1.Sezon 6.Bölüm izle
Grid

Grid

Takip Et
Grid : 1.Sezon 6.Bölümünde;

Grid 1. Sezon 6. Bölüm izle, 2022 yapımı olan Kore dizisini donma olmadan Dizikorea farkıyla Full Hd kalitede Türkçe altyazılı izleyin.


Bu bölüm özetiBu dizi özeti DiziKorea tarafından oluşturuldu.

Yorumlar (8)

Popüler Yorumlar

  • Güzel ve heyecanlı bir bölümdü. Müdür yardımcısınin ölmesine asiri üzüldüm ve şaşırdım. Işınlanan kadına da yaptıklarına bir okadar üzüldüm . Doğru dürüst davransinlar ya kadına bu nasıl işkence. Ama bizim çocuğun yatalak annesinden ne ister ki kadın da ilaç veriyor orası bir tuhaftı . Bence ışınlanan kadinin katili koruma amacı var katil ilerde ise yaramasa o kadın onu neden korusun gelecekten gelip birşeyleri düzeltmek istmesi belli. Adamın kulaginada zaman akmıyor orada dedi ay tüylerim urperdi. Gelecekten korkmaya başladım gençlik gelecek hiç bana göre değil .

    Bu yorum bölüm hakkında spoiler içermektedirYorumu görmek için tıklayınız.
  • koncuy
    koncuy Ziyaretçi
    Seo Kang Joon sen nasıl bir aktörsün kuzum ya..o yüz ifadeleri, o bakışlar, o ürkütücü haller tavırlar. vay anasını sayın seyirciler..normal hayatta bu kadar tatlış bir adamın bu kadar farklı bir adama dönüşmesi bambaşka bir boyut. aktörlük bu olsa gerek..dizi ancak çözülmeye başladı. süper bir bölümdü. Çevirmen ablalar,abiler elleriniz dert görmesin..

Tüm Yorumlar

background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1