From Now, Showtime! 1.Sezon 6.Bölüm

Sonra İzle
İzledim
From Now, Showtime! : 1.Sezon 6.Bölüm izle
From Now, Showtime!

From Now, Showtime!

Takip Et
From Now, Showtime! : 1.Sezon 6.Bölümünde;

From Now, Showtime! 1. Sezon 6. Bölüm izle, 2022 Kore yapımı dizisini donma olmadan Dizikorea farkıyla Türkçe Altyazılı Full HD izleyebilirsiniz.


Bu bölüm özetiBu dizi özeti DiziKorea tarafından oluşturuldu.

Yorumlar (21)

Popüler Yorumlar

  • Bölüm yine çok güzeldi şu ana kadar beni hayal kırıklığına uğratmadı çok güzel gidiyo dizi beklediğime değdi diyebiliriz şuanlık. Favori dizilerimin arasında ayrıca çevirmeden siteye yüklemeye kadar kimin emeği geçtiyse hepsine çok çok teşekkürler♡♡♡
  • Öncelikle çeviri için teşekkür ederim. Bu bölümü daha çok sevdim. Çünkü yanlış anlaşılmalar ortadan kalktı uzatılmadan. Aynen tahmin ettiğim gibi polis kızın ölümüne sebep olmuş o kaypak şef. İşi gücü terfi. Terfi için kendini bile satar ki zaten yaptığı mesleğe de ahlaka da uygun olmayan adam kayırmaları yapıp duruyor sürekli ama şunu bilmeli ki taviz tavizi doğurur. Bence şu uyuşturucu kullanan meclis üyesinin oğlunu kayırmaktan ötürü ileri de kendi eliyle kendi mesleğine son vermiş olacak gibime geliyor. Çünkü yediği haltlar bir yerde patlar. Eğer o gün kızın babasını terfi için takip etmeseydi kötü ruh onların geldiğini anlamadan sorunsuzca kötü ruhu yakalayacaklardı. Hepsi o korkak tavuk şef yüzünden oldu. Neyse başroller barıştı bu bana yeter kız da şefin gerçek yüzünün bir kısmını görmüş oldu darısı şefin oğlunun başına. Şefin kayırmaları ve polis kızın babasının ölümündeki payı bir çıksın ortaya o zaman polis oğlan da bizim kızı Cha'dan çalma planlarına son verecektir. Çünkü babasının yaptıklarından ötürü kıza karşı mahcup hissedecektir.

Tüm Yorumlar

background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1