From Now, Showtime! 1.Sezon 11.Bölüm

Sonra İzle
İzledim
From Now, Showtime! : 1.Sezon 11.Bölüm izle
From Now, Showtime!

From Now, Showtime!

Takip Et
From Now, Showtime! : 1.Sezon 11.Bölümünde;

From Now, Showtime! 1. Sezon 11. Bölüm izle, 2022 Kore yapımı dizisini donma olmadan Dizikorea farkıyla Türkçe Altyazılı Full HD izleyebilirsiniz.


Bu bölüm özetiBu dizi özeti DiziKorea tarafından oluşturuldu.

Yorumlar (26)

Popüler Yorumlar

  • Veganova
    Veganova Ziyaretçi

    Ayrıca o çiçek de ne etkiliymiş öyle, ağzından midesine gitmeden uyandırdı kızı 😂😂 aynısından bi tane de Chawooong'a bulup içirseler fena olmaz hani çabucak uyanır sksjskdj ayrıca tarihi dönemdeki ilişkileri çok güzeldi bunun üzerine ayrı bir senaryo yazılıp ayrı bir dizi çekilse bayılarak izlerdim ☺ gerek kızımız gerek babası klasik saray tavrından uzak ve neşeli insanlardı, şaman beynimiz zaten kendini aşmış 😅

    Bu yorum bölüm hakkında spoiler içermektedirYorumu görmek için tıklayınız.

  • Demek geçmişleri böyleymiş. Sanırım akıl hocası geçmişte bizimkilere ihanet etmiş olmalı fragmanda bunun hesabını soruyordu akıl hocasına. Bir sebebi vardır umarım tam bir ihanet değil de bir yanılma veya hatadır yoksa akıl hocasına çok kızarım :( prenseslik başrol kıza çok yakışmış çok tatlı kız yaa....Park Hae Jin'e de uzun saçlar yakışmış, tarihi karakter de yakışıyor. Dedektif oğlanın hiç haketmediği halde terfi almasına sinir oldum babası gibi başkasının (sihirbazın) emeğinin üstüne konmuş oldu :( bir an önce onu reddetsin polis kız. Çeviri için teşekkürler çevirmenler.

Tüm Yorumlar

background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1