Background
Sonra İzle
İzledim
Umudunu Kaybetme

Genel Bakış

Türü:

Umudunu kaybetme izle, orjinal ismi The Pursuit of Happyness olan İmdb yüksek puanlı filmi Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı Full HD kalitede izleyebilirsiniz.

Umudunu Kaybetme Filmi Konusu ve Özeti

Umudunu Kaybetme, The Pursuit of Happyness filmi iyi bir işe sahip olmak için çalışan yetenekli bir babanın yoksulluk ve oğluna sahip çıkmak gibi konularla başa çıkmasını anlatmaktadır. Chris Gardner, iyi bir baba ve iş konusunda sorun yaşamaktadır. Eşi yaşadıkları maddi zorluklardan dolayı Chris’i terk eder. Oğlu ile yalnız kalan Chris ardından evden de atılınca oğlu ile iyice zor duruma da kalır. Chris işe girmek için çok çalışan ve işi hakkında fikirleri olan bir adamadır. Bu yüzden çalışan alan bir şirkette tüm hünerlerini göstererek işi almaya çalışır. Gerçek bir hayat hikâyenden uyarlanan film baba oğul hakkında duygusal ve çarpıcı bir hikaye anlatır.

Umudunu Kaybetme Filmi Oyuncuları ve Karakterleri

Will Smith- Chris Smith Chris, Will Smith tarafından canlandırılmaktadır. Chris, iyi bir baba ve iyi bir koca olmaya çalışan fakat iş konusunda şansız bir adamdır. Bir baba olarak oğluna bakmaya çalışırken aynı zamanda iş konusunda da şansızlıklar yaşamaktadır. Eşinin de terk etmesiyle oğlu ile hem işi yoluna koyma konusunda hem de yaşamak için savaş vermeye başlaralar. Jaden Smith- Christopher Gardner Chris’in oğlunu canlandıran Jaden Smith aynı zamanda gerçek hayatta da Chris’i canlandıran aktör Will Smith’in oğludur. Christopher, annesinin terk etmesi ile babasıyla çeşitli yerlerde yaşamaya çalışan küçük bir çocuktur. Brain Howe- Jay Twistle Umudunu Kaybetme filmindeki Jay Twistle karakterini Amerikalı aktör Brain Howe canlandırmaktadır.

Umudunu Kaybetme Filmi ile İlgili Merak Edilenler

2006 yılında vizyone giren film, Gabriele Muccino tarafından yönetilmiştir. Film gerçek bir hayat hikayesinden uyarlandığı için oldukça ilgi çekmiştir. 15 Aralık 2006 yılında vizyona girmiştir. Film 55 milyon dolara çekilmiştir. Film vizyona girdikten sonra dünya genelinde 300 milyon dolardan fazla hasılat yapmıştır. Film hikayesi ve senaryosu ile tüm dünyada günümüzde de oldukça sevilen ve izlenen bir film haline gelmeyi başarmıştır. Filmin IMDB puanı 8’dir ve film döneminde ve günümüzde takdir toplamıştır.
  • Orjinal Adı: The Pursuit of Happyness
  • Umutunu Kaybetme Youtube Fragmanı Eklendi.
  • Umudunu Kaybetme 2 vizyona gelmesi bekleniyor.
  • Umunudu Kaybetme Film Analizi sizlerle oldu.
  • Umudunu Kaybetme +11 Yaş için uygundur.

Bu Film özeti DiziKorea tarafından oluşturuldu.
Ülke
IMDb Puanı
7.9 (8550 oy)
Beğeniler
2
İzlenme
1651
Yapım Yılı
Süre
117 dk.
Fragman
OFFICIAL TRAILER
Umudunu Kaybetme fragmanını izle
2006
background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1
GİZLE