Background
Sonra İzle
İzledim
Inception

Genel Bakış

Inception izle, en çok sevilen filmler arasında olan konusu ile dikkat çeken Başlangıç filmini Türkçe Dublaj Full HD kalitede izle.

İnception - Başlangıç Film Konusu ve Özeti

İnception filmi insanların en değerli sırlarını çalan yetenekli Dom Cobb adındaki hırsıza odaklanmaktadır. Dom Cobb insanlara ait olan değerli sırları insanların en savunmasız oldukları rüya görme anında yapmaktadır. Cobb yetenekli bir hırsız olduğu için pek çok düşman ve pek çok kişi tarafından yanında olunması istene biri olur. Fakat yaptığı bu şey yüzünden karısını kaybetmesi ile birlikte Cobb bu işi bırakmak ister fakat bu o kadar kolay olmamaktadır. Bunun için Cobb’a bir fırsat sunulur ve eğer Cobb bu son iş yaparsa o zaman hayatını geri alabilecektir. Dom Cobb, ekibi ile birlikte yeni işi alır fakat bu sefer bir anı çalınmayacak aksine bir anı yerleştirilecektir. Dom Cobb ve ekibi insan zihnindeki bu yolculuk boyunca çeşitli sorunlarla karşılaşacaktır. Dom Cobb ’un başarıp başaramayacağı filmin konusudur.

İnception - Başlangıç Film Oyuncuları ve Özeti

  • Leonardo DiCaprio- Dom Cobb Dom Cobb, karakterini başarılı oyuncu Leonardo DiCaprio canlandırmaktadır. Dom Cobb başarılı bir hırsızdır. Fakat sahip olduğu acılar ile artık bu işi yapmak istemediğine karar verir bunun için de son bir iş yapmaya başalar.
  • Marion Cotillard- Mall Dom Cobb’un karısı olan Mall Dom’un son bir yapmasının nedenidir. Dom Cobb kaybettiği karısı Mall öldükten sonra bu son işi kabul eder. Mall karakterini Marion Cotillard
  • Elliot Page- Ariadne Yunan mitolojisinden adını alan Ariadne labirentleri oluşturmak için Dom’un ekibine alına mimarlık öğrencisidir. Elliot Page tarafından canlandırılmaktadır.
  • Cillian Murphy- Fischer Ekibin ve Dom Cobb’un son hedefini canlandıran kişi başarılı oyuncu Cillian Murphy’dir. Canlandırdığı karakter olan Fischer zengin ama çocukken sorunları olan bir adamadır.

İnception - Başlangıç Filmi Hakkında Merak Edilenler

  1. İnception filmi yönetmen Cristopher Nolan tarafından yönetilen konusu, efektleri, müziği ve sonu ile oldukça konuşulan ve sevilen bir filmdir.
  2. Film dünya çapındaki en iyi 13.filmi olarak geçmekte ve IMDB’de 8,8 puana sahiptir.
  3. Film gösterime girdiği 30 Temmuz 2010 tarihinden itibaren dünya çapında yaklaşık olarak 825 milyon dolar hasılat elde etmiştir. Film toplam 150 milyon dolar bütçe ile çekildi.
  4. Film ayrıca oyuncuları ve performansları ile de oldukça beğeni toplamıştır.
İnception filmini Dizikorea farkıyla Full HD kalitede Türkçe Dublaj izleyeceksiniz.

Bu Film özeti DiziKorea tarafından oluşturuldu.
Ülke
IMDb Puanı
8.8 (459966 oy)
Beğeniler
1
İzlenme
8742
Yapım Yılı
Süre
148 dk.
Fragman
OFFICIAL TRAILER
Inception fragmanını izle
2010

Yorumlar (0)

background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1
GİZLE