Extraordinary Attorney Woo 1.Sezon 12.Bölüm

Sonra İzle
İzledim
Play Video
Reklamı Geç
Bitmesine 5 saniye
Extraordinary Attorney Woo : 1.Sezon 12.Bölüm izle
Extraordinary Attorney Woo

Extraordinary Attorney Woo

Takip Et
Extraordinary Attorney Woo : 1.Sezon 12.Bölümünde;

Extraordinary Attorney Woo 1. Sezon 12. Bölüm izle, 2022 Kore yapımı diziyi DiziKorea farkıyla Türkçe Altyazılı Full HD kalitede izleyebilirsiniz.


Bu bölüm özetiBu dizi özeti DiziKorea tarafından oluşturuldu.

Yorumlar (40)

Popüler Yorumlar

  • Woo Young Woo'nun ismini söyledikten sonra söylediği en sevdiği tersten de okusa düzde okusa değişmeyen kelimeler 🐳♥️ Bizimkilerin böyle kelimeler bulacakları bir date'i vardı. Bakalım o date olacak mı? Belki Woo Young Woo oradaki kelimelerden birini beğenip bu listeye ekler. 😍

  • Bölüm dolu dolu geçti... Bu bölümde kazanan taraf sadece şirket oldu. Kadın çalışanlarda onları işten çıkarmaya çalışan kişide şirket tarafından kullanılıp işten çıkarıldı. Normalde biz işten çıkaran adamı hep kötü biri olarak görürüz dizilerde, durumu kullanır üstüne para alır. Ama burda öyle olmadı. Farklı bir bakış açısı oldu, hiç böyle bakmamıştım duruma. Kazanan hep "büyükler" oluyor. Tabii bu bir çok kişiyi kovan kişiyi savunuyorum demek değil. Karşı taraf da savaşsalarda aslinda aynı tarafda olan kadınlarda çok iyiydi. Araba sahnesinde hepsinin yüzü bir birinden komik olmuş.😂 Özellikle de Taktikçi Kwon Min Ho'nun şaşırması😅 Avukat Jung Myeong Seok'a çok şaşırdım. Böyle birinin cezasının azaltılmasına sebep olmuş. Bu da galiba büyük şirkette çalışmanın diğer bir bedeli. Farklı bir açıda burdan gördük. Düşünsene avukatsin ve şirket istediği için kötü birini, bir katili bile savunup kurtarmak zorundasın. Adam hapiste ama cinayet için sadece 8 yıl almış.... Dizide hukuk, avukatlık nedir şeklindeki soruları, cevapları konusu çok güzeldi. Düşündürücü.... Otizimli bireyler imaları, şakaları anlayamaz. Ortam da bir gerginlik havası varsa bunu da anlayamazlar. Hatta duyguları ve yüz ifadelerini öğrenmek zorundalar. Onlar için herşey düz kelimelerden ibaret. Lee Jun Ho ile o kadar çıkmalarına rağmen başta önce randevuya çıkalım sonra sevgili oluruz teklifini kabul edip, sonradan hadi sevgili olalım demediği için Woo Young Woo için onlar sadece "date çıkan iki kişi" sevgili değil. Woo Young Woo'nun anlaması için herşeyi açık açık, dolandırmadan söylemek zorunda. Bu durumları izlemek ne kadar tatli görünse de aslında çok zor bir şey. Ama bu bizimkilerin birbirinden ne kadar hoşlandığı, bir birleri için çabaladigi ve değer verdikleri gerçeğini değiştirmez. Önemli olanda bu zaten. Her ilişki çaba gerektirir ve her ilişkide farklı zorluklar vardır.

Tüm Yorumlar

background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1