Dali and the Cocky Prince 1.Sezon 14.Bölüm

Çeviri Güncellenmiştir!!!
Sonra İzle
İzledim
Play Video
Reklamı Geç
Bitmesine 5 saniye
12
Dali and the Cocky Prince : 1.Sezon 14.Bölüm izle
Dali and the Cocky Prince

Dali and the Cocky Prince

Takip Et
Dali and the Cocky Prince : 1.Sezon 14.Bölümünde;

Dali and the Cocky Prince 1. sezon 14. Bölüm izle, iki farklı aşığın konusunu anlatan Kore dizisini Türkçe Altyazılı 1080P izleyebilirsiniz.


Bu bölüm özetiBu dizi özeti DiziKorea tarafından oluşturuldu.

Yorumlar (25)

Popüler Yorumlar

  • sedefli
    sedefli Ziyaretçi
    çeviri konusunda bir çok kere tepkimi gösterdim her seferinde yorumlarım silindi !!! tepkim özellikle koreliler müslüman değildir . herkesi kendisi gibi görüp kendi diliyle yazmaktansa düz sade yalın türkçe ile yazın dememe rağmen !!!!! ısrar ve inatla inşallah maşallah allah allah tarzında çeviriler gelmeye devam etti. 10 yıldan fazla kore dizi film şovlarını izleyen takip eden ben bile itici buluyorum artık bunları. bir karakter mesela çinça diyor ciddi misin anlamında hey allahım işte bir temenni de bulunuyor inşallah . dediğiniz gibi yer isimlerini bile kafasına göre yazıyorlar. evet emekler göz ardı edilemez ama yapıyorsanız da düzgün yapın yani. Türkçe yazım hatasını yapanlara değinsem sayfa yetmez. :(
  • çeviri için teşekkür ederim ancak sanırım ilk defa bu kadar kötü bir Dali çevirisi geliyor DomDom u nasıl Londra diye çevirdiniz bilmiyorum bazı kısımları çevirmemişsiniz bile gelmek gitmek yazıp geçmişsiniz. biliyorum emek veriyorsunuz ama umarım alt yazıyı düzenleyip tekrar yayınlarsınız.

Tüm Yorumlar

background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1