Crazy Love 1.Sezon 4.Bölüm

Sonra İzle
İzledim
Crazy Love : 1.Sezon 4.Bölüm izle
Crazy Love

Crazy Love

Takip Et
Crazy Love : 1.Sezon 4.Bölümünde;

Crazy Love 1. Sezon 4. Bölüm izle, 2022 Kore yapımı diziyi donma olmadan Full HD kalitede Dizikorea farkıyla Türkçe Altyazılı izle.


Bu bölüm özetiBu dizi özeti DiziKorea tarafından oluşturuldu.

Yorumlar (16)

Popüler Yorumlar

  • xee
    xee Ziyaretçi
    eski sevgili rolündeki kızı hiç bir dizisinde sevemedim .... oh my venüs hatırladıklarımdan biri.... kızı hor gören yönetici kadın senden hiç haz etmedim. adamında amma düşmanı varmış ... neden kızın 3 ay ömrü kaldı tedavisi yok mükemmel bir çift olacaklardı .... hadi testler karışmıştır diyelim.... kızın intikamı da soğandı balıktı kahveydi bu ne yavvvv çocuk dalaşı gibi..... :)
  • Dizi başta yavaş ilerliyor gibi gelmişti ama aslında olması gereken hızda. Ben genel olarak diziyi sevdim. Sadece Shin Ah'ın kendi hastalığı için de bir şeyler yapmasını isterdim, intikam meselesine kaptırdı kendini. Dizinin konusunda Go Jin'in hafıza kaybı meselesinin gerçek olmadığını okumuştum. Dizideki karakterlere bu konu yansımasa bile seyirciye ne zaman yansır diyordum ki bu bölüm cevabımı aldım. Asıl olaylar şimdi başlıyor. Gelelim eski sevgilinin geri gelmesi olayına.. Yahu yıllar önce bitmiş, şimdi mutlu bir birliktelik olmasını beklemek.. üstelik 'geçmişimizi hatırlamıyor, tekrar kendime aşık edeyim' düşüncesi nedir be?!! Hadi çok seviyordu diyeceğim ama hafıza kaybını öğrenmeden önce pekte öyle bir hali yoktu. Ne gereksiz bir karakter. Zaten başrol çiftin bir araya gelmesini engelleyebilecek bir sürü şey var.

Tüm Yorumlar

background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1