Crazy Love 1.Sezon 16.Bölüm

Sonra İzle
İzledim
Play Video
Reklamı Geç
Bitmesine 5 saniye
12
Crazy Love : 1.Sezon 16.Bölüm izle
Crazy Love

Crazy Love

Takip Et
Crazy Love : 1.Sezon 16.Bölümünde;

Crazy Love 1. Sezon 16. Bölüm izle, 2022 Kore yapımı diziyi donma olmadan Full HD kalitede Dizikorea farkıyla Türkçe Altyazılı izle.


Bu bölüm özetiBu dizi özeti DiziKorea tarafından oluşturuldu.

Yorumlar (43)

Popüler Yorumlar

  • Güzel minnoş bir diziydi. Başlarda sıkmıştı cidden 2x hızında izliyordum. Ama sonradan çok güzelleşti. Minnoş hallerini izlemek.. gojinin son anda küsüp triplenmesine çok güldüm çok tatlıydı. Yormayan bu tarz dramaları sevenler izlesinler ilk 5 bölüm hızlı izleyin ama bırakmayın 🤣 iyi seyirler herkese☺️
  • Bir dizininde sonuna geldik. Güzel bir bitiş oldu. Ana kadın karakterin sağlam duruşu ile ana erkek karakter yolunu buldu. Lee sina ne kadar durgun gözükse de bence kaya gibi sağlam bir duruşa sahipti. Bu da Go jin karakterinin kendini geliştirmesinde yol gösterici oldu. Herkesin sorunlarının olduğu ve çözümün mutlaka olabileceğini , verilen kararların hayatı nasıl etkileyeceğinin anlatıldığı altı dolu bir romantik komedi seyrettiğim için mutlu oldum. Çeviri hızlı geldi bunun için teşekkürler fakat bazı yerlerde anlam kaymaları oldu. Buna kusur bulmak istemedim senelerdir Kdizi seyrettiğim için tolere edebildim yeni seyretmeye başlayanlar için biraz sıkıntı olabilir. Emeğinize sağlık.

    Bu yorum bölüm hakkında spoiler içermektedirYorumu görmek için tıklayınız.

Tüm Yorumlar

background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1