Crazy Love 1.Sezon 15.Bölüm

Sonra İzle
İzledim
Crazy Love : 1.Sezon 15.Bölüm izle
Crazy Love

Crazy Love

Takip Et
Crazy Love : 1.Sezon 15.Bölümünde;

Crazy Love 1. Sezon 15. Bölüm izle, 2022 Kore yapımı diziyi donma olmadan Full HD kalitede Dizikorea farkıyla Türkçe Altyazılı izle.


Bu bölüm özetiBu dizi özeti DiziKorea tarafından oluşturuldu.

Yorumlar (17)

Popüler Yorumlar

  • Go Jin'e üzüldüm be.. Adamın düşmanlarının çoğuna bakınca geçerli sayılabilecek bir tane sebepleri bile yok. Öğretmen Na, kendisine atılan iftiranın peşine düşmek ve masum olduğunu kanıtlamak yerine Go Jin'inden intikam almaya çalışıyor. Go Jin'in sekreterleri.. tamam adam zor bir patron. Ama zor bir patron olması yaptıklarını haklı çıkarmaz. Gönderdikleri şeyler.. özellikle o son gönderilen çok fazlaydı. Se Gi'nin gerçek sandığı şeylere inanıp yaptıkları.. Se Hee'ye bakınca insan çok değer verdiği biri tarafından gayet de ihanete uğruyormuş örneği gibi biraz. Sevgilisi Jo'nun asıl suçlu belliyken Go Jin'e sarması zaten ayrı sorun. Şu adamın yakasını bırakın artık dedirttiler. Çeviri için teşekkürler.
  • M100
    M100 Ziyaretçi
    Bu bölümde herkes kendi suçunun içinde batmış bazıları kendi yanlışarını bir başkasına atarken bazıları tek bir yanlışta düşünmeden herşeyi silmesi insafsız düşüncesiz bazılarıda gerçeği görmeden bilmeden küçük kuşkuyla yargılıyor arkadan vuruyor ve bazılarında yıllarca çabalamadı sonra bir gün bir hamle ile başarmak isteyecek kadar ileriye gitmesi hepsinde intikam derecesiyle aşırıya kaçmakla meşguller insanlar bu dünyadaki önemli değerlerin ne olduğunu unutmuş savaşacak gücü olan intikamı savaşamayan intiharı seçiyor intihar yüzündendir başka bir intikam çıkıyor bitmek bilmeyen döngü süreci kimse kimseyi kırmasın acı yaşatmasın hepimizin değerli olduğu ve hatasız insan olmadığını unutmamak gerekir hataları telafi edecek zaman tanınmalı , teşekkürler

Tüm Yorumlar

background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1