Chimera 1.Sezon 6.Bölüm

Sonra İzle
İzledim
Chimera : 1.Sezon 6.Bölüm izle
Chimera

Chimera

Takip Et
Chimera : 1.Sezon 6.Bölümünde;

Chimera 1. Sezon 6. Bölüm izle, aksiyon tarzında ki 2021 Kore dizisinde Park Hae-Soo karşımızda. Dizinin bölümlerini Türkçe Altyazılı izle.


Bu bölüm özetiBu dizi özeti DiziKorea tarafından oluşturuldu.

Yorumlar (4)Tüm Yorumlar

  • Sevda
    Sevda Ziyaretçi
    Bence bu adamlar kardeş. Kadın hamileydi ve kadını öldü gösterdiler fakat doğum yapmış olma olasılığı yüksek. ABD den gelen kadının annesi de hafızasını kaybeden kadın olabilir çünkü o zamanlarda gördüğü kız çocuk kimin ve nerede?
  • Bu bölüm gördük ki sadece doktorun değil detektifin, profilcinin ve gazetecinin ebeveynlerinin de Chimera davasıyla bir şekilde bağlantıları var. Şuana kadar bize verilen ipuçlarından doktor, Chimera davasında haksız yere suçlanıp işkence ile öldürülen adamın oğlu gibi gösteriliyor ama bu durum nedense bana şaşırtmaca gibi geliyor. Karakoldaki o oğlan çocuğu detektifimizde çıkabilir, öldürülen polis şefi o zamanlar vicdan yaptığı için çocuğa sahip çıkmış ve geçmişini hatırlamayan kadının yanına vermiş olabilir. Yani detektifimiz kadını gerçek annesi zannediyor ancak öyle olmayabilir, kadının anılarındaki küçük kız profilci abla da olabilir ; ) Amma teori geliştirdim, yazarken bile kafam karıştı vallahi =))) Neyse sonraki bölümlerde olaylar biraz daha netleşmeye başlar sanırım : )

    Bu yorum bölüm hakkında spoiler içermektedirYorumu görmek için tıklayınız.
  • dedektifin annesi o başkanın karısı mıydı acaba önceden? Öldürülen adamın karısıydı desem olmayacak, kızı vardı anılarında. O zaman gazeteci kızın annesi olabilir. Sondaki adam da kocası.
  • Ne oluyor yahu 🙉
background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1