Chimera 1.Sezon 6.Bölüm

Sonra İzle
İzledim
12
Chimera : 1.Sezon 6.Bölüm izle
Chimera

Chimera

Takip Et
Chimera : 1.Sezon 6.Bölümünde;

Chimera 1. Sezon 6. Bölüm izle, aksiyon tarzında ki 2021 Kore dizisinde Park Hae-Soo karşımızda. Dizinin bölümlerini Türkçe Altyazılı izle.


Bu bölüm özetiBu dizi özeti DiziKorea tarafından oluşturuldu.

Yorumlar (5)

Tüm Yorumlar

 • Başrol üçlüden ikisinin bir kardeşlik durumu çıkacak galiba ve dedektif doktor profilci ve gazeteci hepsinin ebeveyleri chimera ile bağlantılı ve doktor muhabirin babasıyla görüştü hem de ajussi diyerek yani önceden tanışıklığı var da ne alaka dedektifin annesinin geçmişteki kadın olduğunu biliyorduk da bu küçük kız çocuğu ne alaka profilinin mi annesi ya da muhabirin(bu olayla çok ilgilenmesi muhtemelen geçmişte bir durum var artık annesi ile ilgilimidir de bu yüzden araştırıp duruyor bilemem) o zaman dedektif onun çocuğu değil değilse kim noluyor bee bu itfaiyeci ne alaka o ne karıştırıyor amacı eğlence mi yoksa başka bir durum mu var 🤔🤔🤔

  Bu yorum bölüm hakkında spoiler içermektedirYorumu görmek için tıklayınız.
 • Ne oluyor yahu 🙉
 • dedektifin annesi o başkanın karısı mıydı acaba önceden? Öldürülen adamın karısıydı desem olmayacak, kızı vardı anılarında. O zaman gazeteci kızın annesi olabilir. Sondaki adam da kocası.
 • Bu bölüm gördük ki sadece doktorun değil detektifin, profilcinin ve gazetecinin ebeveynlerinin de Chimera davasıyla bir şekilde bağlantıları var. Şuana kadar bize verilen ipuçlarından doktor, Chimera davasında haksız yere suçlanıp işkence ile öldürülen adamın oğlu gibi gösteriliyor ama bu durum nedense bana şaşırtmaca gibi geliyor. Karakoldaki o oğlan çocuğu detektifimizde çıkabilir, öldürülen polis şefi o zamanlar vicdan yaptığı için çocuğa sahip çıkmış ve geçmişini hatırlamayan kadının yanına vermiş olabilir. Yani detektifimiz kadını gerçek annesi zannediyor ancak öyle olmayabilir, kadının anılarındaki küçük kız profilci abla da olabilir ; ) Amma teori geliştirdim, yazarken bile kafam karıştı vallahi =))) Neyse sonraki bölümlerde olaylar biraz daha netleşmeye başlar sanırım : )

  Bu yorum bölüm hakkında spoiler içermektedirYorumu görmek için tıklayınız.
 • Sevda
  Sevda Ziyaretçi
  Bence bu adamlar kardeş. Kadın hamileydi ve kadını öldü gösterdiler fakat doğum yapmış olma olasılığı yüksek. ABD den gelen kadının annesi de hafızasını kaybeden kadın olabilir çünkü o zamanlarda gördüğü kız çocuk kimin ve nerede?
background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1