Chimera 1.Sezon 11.Bölüm

Sonra İzle
İzledim
Play Video
Reklamı Geç
Bitmesine 5 saniye
12
Chimera : 1.Sezon 11.Bölüm izle
Chimera

Chimera

Takip Et
Chimera : 1.Sezon 11.Bölümünde;

Chimera 1. Sezon 11. Bölüm izle, aksiyon tarzında ki 2021 Kore dizisinde Park Hae-Soo karşımızda. Dizinin bölümlerini Türkçe Altyazılı izle.


Bu bölüm özetiBu dizi özeti DiziKorea tarafından oluşturuldu.

Yorumlar (8)

Tüm Yorumlar

 • Ama nasıl doktorun annesinin cesedi götürülürken karnı büyüktü yani çocuk doğmamamıştı kadın zaten hastaydı ve öldü bebek ne ara doğdu kadının cesedinden mi çıkardılar bu kısım bence saçma olmuş gerek yoktu kardeşi çıkmasına ne bileyim en azından kadın doğururken filan ölseydi ne yani cesetinden bebeği çıkardılar o bebeği de avukat ve karısı mı büyüttü vee bence bu dizide de aynı shadow detective gibi bir durum var orada yaşlı ajussi çinguyu her yerde aradı ama bulamadı sonra öğrendik ki çingu aslında onun olduğu ekibe yeni atanan her yerde beraber olduğu ekip lideriymiş burada da o dizi aklıma geliyor acaba şuanki yakın zamanda yaşanan gazetecinin arabasının patlaması ve dedektifin gittiği odanın patlaması olayındaki chimera ekip kaptanı hani şu takım giyinen saçları uzun ismini unuttum ekip yemeğinde içki yerine kola içen bence chimera o fazla sessiz ama oldukça da olayla hakkında bilgisi olan biri ve sanki gizliden araştıran biri gibi de ve olaylara hem hakim hem de istediği gibi erişebilir ev yeri iş yeri filan bence şuan tekrar düşündüm çok mantıklı daaa neden yapsın çocukları desem asıl çocukları belli ailesi ile bir bağı mı var acaba neyse ben şüphelimi buldun inşallah beni yanıltır onun çıkmasını istemem ama bilemedim bu dedektifin belki de geçmişle özel bir bağı yoktur yetimhaneden alınan normal bir yetimdir çünkü diğerleri hakkında az buz bir şeyler var ama onun öz ailesi hakkında bir şey yok neyse dizi güzel ama niye izleyeni az 🤔🤔

  Bu yorum bölüm hakkında spoiler içermektedirYorumu görmek için tıklayınız.
 • İlk 2 bölümü izleyip The Kings Affection e odaklanınca 2 aydır yarım kalmıştı, tekrar başladım ,dizi çok güzel gidiyor.Reytinginin niye bu kadar düşük olduğunu asla anlamayacağım dizilerden biri.
 • Her bölüm biriyle kardeş yapıyoz birisini. Eugene ile Joon Yeop kardeş olabilir diye düşünmüştüm hatta dedektif le bile. Ama muhabir beni şaşırttı ne alaka yani?
 • Bölüm sonunda muhabir kızın babasına "Kim?" diye sorması yerine direk "Abim mi?" diye sorması beni fazlasıyla şaşırttı. Önceki bölümlerde annem beni gerçek evladı gibi görmedi falan demişti, dolayısıyla evlat edinilmiş olabileceğine dair bir şüphem olmuştu ama ailesini veya doktoru araştırdığına dair bir şey görmedik ki, yani doktorun abisi olduğuna hemen nasıl kanaat getirdi. İzlerken bir şeyleri mi kaçırdım acaba dedim.

  Bu yorum bölüm hakkında spoiler içermektedirYorumu görmek için tıklayınız.
 • Hena
  Hena Ziyaretçi
  Teşekkürler..
 • Bu diziyi sadece ben izliorumuşum hissi 🙈
 • oppa mı??? neler dönüyor burada :/

  Bu yorum bölüm hakkında spoiler içermektedirYorumu görmek için tıklayınız.
 • Aleyna
  Aleyna Ziyaretçi
  Beklemedeyiiiiz
background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1