Artificial City 1.Sezon 6.Bölüm

Sonra İzle
İzledim
Artificial City : 1.Sezon 6.Bölüm izle
Artificial City

Artificial City

Takip Et
Artificial City : 1.Sezon 6.Bölümünde;

Artificial City 1. Sezon 6. Bölüm izle, 2021 yep yeni Kore dizisinde Soo Ae rol alıyor. Diziyi Full HD Türkçe Altyazılı izleyebilirsiniz.


Bu bölüm özetiBu dizi özeti DiziKorea tarafından oluşturuldu.

Yorumlar (7)

Popüler Yorumlar

  • Çok açıklayıcı olmuş bir şans verelim ozamn penthouse beğenmiştim bunu da severim teşekkürler tavsiyen için :)
  • valla ben entrika gibi dizileri severim azcık penthouse de andırıyor para hırs aldatma gerilim dram her ey var dizi de aşk hırs ben cok sevdim bu diziyi konusu da güzel ben çok sevdim yani sürükleyici bir dizi baya merak ediyorsun ne olacak falan diye bazı bölümler en favorim avukat tabi =) =) bence 1 yada 2 bölüm izleyin karar verin derim her kesin zevki başka belki semeye bilirsiniz ama ben çok sevdim siz de seversiniz diye düşünüyorum =) =)

Tüm Yorumlar

  • Çocuğun babası Jeong Ho mu acaba böyle sürekli o nasıl demesi hediye çanta alması veya başka bir durum mu var bu adam neyin tribine giriyor sen birini bırak diğerini bul bir yüzük bulunca hemen ooo sen önce aynaya bak bir de geçen bölüm öptü ya adama haksızlık bu demek için onu niye dışarda yapıyorsun bak eltin senin resmine bakarak eğleniyor o resim artık sana bela olacak keşke olmasaydı 😔
  • Ay bu kız ve muhabir yakında çift olurlar gibi geliyor..

  • ya uzuldum ben ne güzel avukatta dır dıyordu cocuk ama evlat edıılmıs yıkıldım resmen valla cok da tatlı ya cacuk dıyer kız da öyle zannettı ama ne olacak cok merak ettım tm yerınde bıttı ya adam da neden kıskandı anlamıyorum se göluu eğlendır kadı bır yuzuk sakladı dıye kıskanclık et daha beter ol ınsallah catla =)=)
background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1